Засоби по догляду за ювелірними виробами

Засоби по догляду за ювелірними виробами

Догляд за ювелірними виробами зі срібла та золота 

Ювелірні вироби покликані не просто прикрашати, але й доповнювати образ чоловіків та жінок. Оскільки, такі вироби не мають терміну придатності, то купуючи їх, більшість людей розраховує на довготривалу вірну службу прикраси. Проте, не всі приділяють увагу догляду за виробами з дорогоцінних металів. Повітря, вода, хімічні речовини, механічні пошкодження - все це відкладає свій відбиток на зовнішньому вигляді виробу, метали втрачають блиск, камені також з часом тьм`яніють. Саме тому, так важливо завчасно подбати про засоби, що дозволять зберегти гарний вигляд виробу.

За типом матеріалу дані засоби поділяються на два типи:

  • Засоби по догляду за виробами із золота. Якщо ви не є прихильником кустарних методів по догляду за виробами, що можуть при неточному дотриманні процедур нашкодити виробу, тоді вам варто звернути увагу на професійні засоби. Частіше за все, вони представлені у вигляді ополіскувача для золотих виробів та тканини для чистки золота.
  • Засоби по догляду за виробами із срібла. Срібні вироби вражають своєю вишуканістю, при цьому срібло окислюється при взаємодії з повітрям. Купивши набір по догляду за виробами, ви зможете за допомогою простих процедур підтримувати свої прикраси в первозданному вигляді. 

Засоби по догляду за прикрасами в ТД "Аметист-В"

В каталозі інтернет –магазину ТД "Аметист-В" ви знайдете необхідний набір засобів по догляду за ювелірними виробами. ТД "Аметист-В" представляє ряд ополіскувачів, поліролей та тканин по догляду як за срібними, так і за золотими прикрасами.