Каталог товарів

Каталог товарів

Каталог ювелірних виробів із срібла, футлярів та виставкового обладнання 

Каталог срібних виробів та прикрас ТД "Аметист-В" вмістив в себя все, чим би ви хотіли прикрасити своє життя. Оригінальні новинки, неординарні колекції об'єднані спільним дизайнерським рішенням та інші прикраси для чоловіків та жінок – все це якісні ювелірні вироби від ТД "Аметист-В".

Наш каталог прикрас із срібла включає наступні розділи: новинки, колекції, чоловіча колекція, каблучки, сережки, підвіси та брошки, браслети та кольє, акційні пропозиції.

В розділі новинок ви знайдете найактуальніші моделі  ювелірних виробів з колекцій LUCKY, STAR LIGHT, FANCY та PEARL. Нові надходження зможуть Вас здивувати майстерністю свого виконання найкращими майстрами ювелірної справи. Тонке відчуття смаку та стилю відображається у блиску ювелірних виробів від ТД "Аметист-В"

Розділи колекцій дозволять Вам підібрати вироби, які будуть максимально гармоніюють один з одним, так як виконані у схожій манері. Ніжні вироби  в колекції LUCKY, блискучі прикраси в колекції STAR LIGHT, тонкі, стильні каблучки, сережки та браслети FANCY, а також срібні елегантні прикраси з перлами з колекції PEARL.

Решта розділів познайомлять Вас з унікальними моделями каблучок для чоловіків, а також різноманітними моделями прикрас для жінок. 

Загальний каталог ТД "Аметист-В", окрім ювелірних виробів, знайомить Вас з наступними позиціями:

  • Футляри. Для вас стильні футляри з тканини, шкіри, дерева, тисненого паперу, пластика, а також цікаві шкатулки та мішечки.
  • Базові ланцюжки та браслети. В даному розділі ви знайдете вироби, які можуть бути основою для створення індивідуальної прикраси. 
  • Виставкове обладнання - підставки для прикрас із шкіри, пластика чи флоку.
  • Догляд за ювелірними виробами. Ополіскувачі для дорогоцінних металів та перлів, а також чистячі тканини для прикрас із срібла і золота.

Наш каталог ювелірних виробів із срібла – цілісний комплект ювелірних виробів та засобів по догляду за ними для цінителів якісної ювелірної продукції і тих, хто займається бвелірним бізнесом. Єдина незручність – це те, що через велике різноманіття цікавих товарів вам буде важко обрати щось конкретне, так як кожен товар буде вас приваблювати своїм незвичним стилем та високою якістю.