Підвіси Кольє Брошки

Підвіси Кольє Брошки

товарів на сторінці

Срібні прикраси: кольє та брошки

З давніх часів доказом достатку були саме прикраси з дорогоцінних металів. Особливою популярністю користувалися прикраси зі срібла, оскільки, вони не лише доповнювали браз, але й за легендою мали цілющі властивості. На сьогоднійшній день не знайдеться такої представниці прекрасної статі, у якої в шкатулці не було б жодної срібної прикраси. Це можуть бути каблучки, срібні кулони, браслети, ланцюжки та срібні брошки. Велика кількість варіантів та дизайнерських рішень, з одного боку, збивають з пантелику, а з іншого, дозволяють з великої кількості варіантів обрати саме ті неповторні вироби, котрі вам до вподоби. В Україні срібні прикраси мають особливе значення. Українці вірять, що срібний кулон має цілющі властивості і лікує від багатьох хвороб.

Як правильно обрати срібний кулон

Для того, щоб правильно підібрати прикрасу, треба враховувати не лише його зовнішні характеристики і наскільки він привабливий на вітрині, але й ще наскільки він пасуватиме саме Вам.

  • перед усім необхідно звертати увагу на форму та розмір кулона, вибір залежить перш за все від типу вирізу горловини у блузки, кофти чи сукні.  
  • також велике значення має довжина ланцюжка та його товщина. Навіть найкрасивіший срібний кулон може виглядати безглуздо, якщо до нього підібрано не відповідний ланцюжок або він не пасує до вашого вбрання.  
  • важливі і додаткові елементи на кулоні - дорогоцінне каміння і їх колір. Вони мають поєднуватися з кольором вашого вбрання та пасувати до нього. Інакше - це буде свідченням відсутності смаку.

По суті, деталі мають значення не тільки під час вибору кулону, але й абсолютно всіх прикрас, і срібних брошей в тому числі.  

Призначення срібних брошок

Брошки призначені для прикрашання блуз, светрів, піджаків, шаликів та суконь. Як правило,  розміщується брошка на грудях та виступає у ролі додаткового дизайнерського елементу. Але, однозначно. не варто приколювати її на строкатий одяг з великою кількістю елементів та малюнків. У такому випадку, вона буде губитися і буде зовсім недоречною. Найкраще купити брошку на однотонний одяг, тоді вона буде її доповнювати та прикрашати. А Ваш образ стане унікальним та неповторним. До того ж, думка, що брошка не пасує молодим дівчатам, вже давно не актуальна. Правильно підібрана брошка може стати гарним доповненням як до класичного костюму, так і до елегантної вечірньої сукні.