Срібні прикраси з перлами

Срібні прикраси з перлами

товарів на сторінці

Колекція Перли

Колекція Перли - це втілення вишуканості та ніжності натуральних перлин, що було властиве ще найдрівнішим прикрасам, котрі прийшли до нас з Полінезії. Вся колекція відрізняється від більшості товарів нашої фірми тим, що є доволі стриманою, так як дизайнери хотіли акцентувати всю увагу безпосередньо на перлах, які стали основою кожного ювелірного виробу даної лінійки, про що свідчить й сама назва колекції. Але, є у даної колекції одна особливість, що відрізняє її від багатьох інших існуючих на сучасному ринку, а саме - культивовані перли.

Що таке культивовані перли?

Культивовані перли не мають нічого спільного із штучно виготовленими. Вони, як і класичний перламутр народжуються в устриці, але не в диких умовах на дні океану, а за волею людини. Багато хто питає, в чому необхідність такого способу вирощування, адже можно знаходити мушлі в океані. Це так, але видобуток перлів обходиться досить дорого, й сам процес створення перлів достатньо складний, так як мушля існує в абсолютно дикому середовищі, де її оточують різні подразники і стрес, що призводить до доволі тривалого росту самих перлів. Та й самі дорогоцінні перлини утворюються далеко не у всіх мушлях. Саме завдяки культурному вирощуванню перлів ми й маємо сьогодні досить недорогий та натуральний матеріал, котрий займає 70% на сучасному ринку перлів.

Технологія вирощування культивованих перлин - це баготоступінчастий, складний та тонкий процес, що триває від 3- х до 12-ти років. В оболонку перлинниці Pictada martensi поміщають імплантант - крихітну обточену кульку натурального перламутру. Потім мушлі фіксують в спеціальних підвісних сітках та опускають у воду. Жива оболонка молюска починає виділяти перламутр, реагуючи на появу стороннього подразника, котрий поступово покриває кульку з натуральним перламутром. У середньому процес росту культиваваних перлин займає близько 7 років.

Що являє собою дана колекція?

Як було зазначено раніше, нова колекція створювалася з акцентом на мінімалізм, для того щоб створити акцент на самих перлинах, їх ідеальних ніжних формах, бездоганній чистоті та вишуканості. В самій колекції представлені вироби прикрашені різними видами перлів, такі як каблучки та сережки, підвіси. Ми пропонуємо Вам елегантні чорні чи легкі та невимушені білі перлини, котрі ідеально будуть пасувати до весільної сукні. Вся колекція створена під впливом самих передових тенденцій, котрі самі по собі диктують наслідування перлів без надмірностей, повертаючись до його класичних полінезійських форм та кольорів.

Ми сподіваємось, що нова колекція зможе задовольнити найвибагливіші вподобання кожного клієнта, дозволивши йому зробити вибір виходячи зі своїх бажань та можливостей. Ми впевнені, що Колекція Перлини не залишить Вас байдужими і ви знайдете в ній щось цікаве для себе.