Футляри зі шкіри

Футляри зі шкіри

Для чого потрібні футляри зі шкіри 

Прикраси завжди мали велике значення для кожної дівчини. Правильно підібрані прикраси створюють неповторний образ, підкреслюють красу та індивідуальність. Але для того, щоб прикраси довше Вам прослужили, за ними потрібен спеціальний догляд і найголовніше правильне зберігання.

Футляри зі шкіри були популярні ше кілька століть тому. Вже тоді було прийнято акуратно ставитися до дорогоцінних прикрас, перш за все за їх велику вартість. Тому ця традиція залишається актуальною й сьогодні, набувши естетичних особливостей. Зараз в них можна зберігати не тільки свої прикраси, а й також вони можуть слугувати гарним доповненням дизайну Вашої кімнати.

Як правильно підібрати футляр зі шкіри 

Вибирати футляр зі шкіри треба ретельно, продумуючи всі деталі, щоб наслідком необережного вибору не стало пошкодження Ваших прикрас. Тому, коли ви обираєте футляр, звертайте увагу на наступні моменти:

  • Основа футляра. Основа футляру повинна бути повністю покрита шкірою, щоб вона не контактувала з дорогоцінним металом і не псувала його. 
  • Внутрішня оббивка. Вона відіграє дуже важливу роль під час вибору футляру, тому що саме з нею коштовність буде контактувати в першу чергу. Тож, оббивка має бути м`якою, без сторонніх елементів, що можуть пошкодити поверхність самої прикраси.
  • Функціональні особливості. Як відчиняється футляр зі шкіри, скільки в ньому відділень, наскільки він великий. 

Зовнішній вигляд та дизайн виробу

Від цих показників, також залежить й ціна на футляр. Особливо на неї впливає матеріал з якого виготовлений футляр та на скільки багато в ньому додаткових елементів. Це пояснюється складністю виконання самого виробу та на скільки довго над ним довелося працювати мастеру. 

Практичне значення футляру для прикрас. Футляр для прикрас на сьогоднішній день - це не тільки красиво, але й практично. В ньому дуже зручно зберігати свої прикраси, а головне це дає власнику повну впевненість в тому, що з його прикрасами нічого не трапиться. До того ж, купити футляр можна не тільки для себе, він також може бути гарним подарунком до будь - якого свята. Він підійде як чоловікам, так і жінкам. Сучасні дизайнерські рішення дозволяють підібрати найбільш підходящий варіант в залежності від події, до якої приурочений подарунок, і кому він буде призначений.