Шкатулки для зберігання прикрас

Шкатулки для зберігання прикрас

Шкатулка для прикрас: значення та різновиди

Прикраси - це, мабуть, один з найважливіших елементів в будь - якому гардеробі. Цей елемент створює неповторний образ, доповнює та робить його особливим. Недостатньо просто доглядати за прикрасами та дбайливо до них ставитися, важливо їх праильно зберігати. 

Шкатулки для прикрас набули популярності ще у 18 столітті, вони використовувалися для дбайливого та акуратного зберігання коштовностей. Сьогодні, подібна ювелірна коробочка для нас - це можливість підтримувати порядок у своїх коштовностях та уберегти їх від впливу різного роду зовнішніх факторів. До того ж, частіше за все такий кейс для прикрас - це гарне доповнення та повноцінна частина інтер`єру. 

Під час вибору шкатулки для прикрас слід враховувати декілька моментів:

  • Матеріал, з якого вона виготовлена. Важливо ретельно обирати матеріал. Він у ні в якому разі не повинен негативно впливати та псувати прикраси, котрі зберігаються у шкатулці. 
  • Внутрішня оббивка (особливо, якщо Ваша мета - зберігання ювелірних прикрас). Так само як і основний матеріал, внутрішня оббивка має велике значення. Адже саме вона безпосередньо контактує із вмістом.
  • Функціональні особливості (об`єм, поділ на відділи, яким чином закривається кришка). Важливо пам`ятати, що усі механізми повинні бути справними та добре функціонувати. А решта - це лише індивідуальні особливості та Ваші вподобання. 
  • Зовнішній вигляд та дизайн виробу.

Існує дуже багато видів та моделей шкатулок, і найскладніше в цьому, мабуть, визначитися з вибором. 

Шкатулка для прикрас – це не лише невід`ємний та практичний предмет у домі, це ще й гарний подарунок не тільки для жінок, а і для чоловіків. В них зручно зберігати не тільки жіночі прикраси, але й годинники чи запонки. Тому, якщо підібрати відповідний дизайн та функціонал, то шкатулка для прикрас зможе стати гарним подарунком для чоловіка. 

Яку шкатулку обрати?

Сучасні види шкатулок відрізняються не лише розміром, але й різноманіттям дизайнерських рішень, матеріалом з яких вони виготовлені. Металічні шкатулки для прикрас - не завжди найкраще рішення. Оскільки, метал з якого виготовлено прикрасу може контактувати з металичною основою самого сховища, окислюватися та темніти. 

Оптимальний варіант – це основа, декорована штучною шкірою чи флоком. Сучасні технології дозволяють використовувати різні методики по обробці штучної шкіри, надаючи їй різних форм та кольору, що впливає на загальну естетику дизайну, де використовується шкіра. До того ж ці матеріали абсолютно нешкідливі для прикрас. 

Також варто пам`ятати, що неважливо скільки відділів має шкатулка, проте, важливо з якого матеріалу виготовлений внутрішній декор, перевагу слід віддавати м`якій тканині, що не має ні яких шорсткостей, котрі можуть зашкодити прикрасам. Все, що стосується дизайну, форми та обрамлення виробу, тут варто покладатися на власні вподобання та потреби. Можна вибрати пересічну шкатулку, без додаткових елементів та прикрас. А можна віддати перевагу справжньому витвору мистецтва. 

Де купити шкатулку для прикрас зі шкіри?

Прийняти вишукане рішення у виборі прикрас та фурнітури, в тому числі й шкатулки для прикрас, ви можете в інтернет - магазині ТД «Аметист - В». На нашому сайті представлені найрізноманітніші моделі на будь - який смак та вподобання, що дозволяє Вам обрати товар за прийнятною для Вас ціною. Ви завжди з легкістю можете знайти товар що вас цікавить. Купити шкатулку і оформити замовлення також дуже просто, завдяки швидкій та зрозумілій системі доставки та оплати, що є на нашому сайті. Це можливість не лише недорого порадувати себе та своїх близьких, а ще й насолоджуватися приємною та якісною покупкою протягом довгого часу.