Футляри для монет, значків , медалей

Футляри для монет, значків , медалей

Як нумізматам зберігати монети

На сьогоднійшній день монети можуть виступати не лише в ролі валюти, але і як антикваріат або пам`ятки історії. Колекціонери, як правило, мають велике зібрання монет, котрим необхідні спеціальні умови зберігання. Для цього існують спеціальні футляри для монет. У великому шкільному альбомі зберігати такі речі давно вже не презентабельно та небезпечно. Особливо, коли мова йде про рідкісні екземпляри старовинних монет. Не рекомендується зберігати монети й в коробках, адже на них можуть з`являтися мікро подряпини та потертості. Спочатку їх не видно неозброєним оком, проте з часом вони проявляються все сильніше і сильніше, така монета втрачає свою цінність та естетичний вигляд.

Як правильно підібрати футляр для монет

Футляр для монет, в першу чергу, повинен бути надійним, підходити за розміром та бути виготовленим з такого матеріалу, котрий не пошкодить монету. Оптимальним варіантом вважається футляр для монет із флоку, шкіри або дерева. Вони не пошкоджують поверхність, достатньо м`які та ніяк не впливають на метал. Що стосується функціональних характеристик футляру, то він повинен, в першу чергу, щільно та надійно закриватися, щоб монета не випала з нього. Тому при виборі футляра варто особливу увагу приділити механізму футляра, наскільки справно він працює. Також у футлярі для монет може бути декілька відділень, куди Ви можете помістити не одну монету. Це зроблено спеціально для колекціонерів, котрі люблять поміщати схожі по значимості монети поряд. Так зручніше їх класифікувати або шукати, якщо у Вас велика колекція. При виборі необхідно враховувати діаметр монети, щоб вона точно помістилась та не рухалась у футлярі. Це виключить можливість будь - яких пошкоджень, навіть при падінні футляру з монетою у середині.

Купити футляри для монет

Підібрати найбільш підходящий варіант, в тому числі й купити футляр для монет Ви можете в нашому інтернет - магазині. У нас представлено великий вибір футлярів різної місткості, форм, дизайнерських рішень, кольорів за доступними цінами. Такий футляр можна використовувати не тільки для зберігання своїх монет, але і для оформлення подарунка Вашому другу - колекціонеру. Це надасть Вашому подарунку солідності, значущості та точно не залишить без уваги.