Ланцюжки та браслети

Ланцюжки та браслети

товарів на сторінці

Срібні ланцюжки та браслети від ТД "Аметист-В"

В каталозі інтернет-магазину ТД "Аметист-В" ви зможете на власний смак підібрати срібний ланцюжок. З широкого асортименту товарів ви неодмінно зможете обрати модель, що буде вам до вподоби. Ювелирні вироби із срібла пасують до будь - якого одягу, підкреслюють ваш стиль та доповнюють образ. Крім того, срібний ланцюжок може бути гарним та стильним подарунком. На нашому сайті ви з легкістю зможете вибрати та купити таку прикрасу, як срібний ланцюжок. Ціни, що важливо, доволі ліберальні, що дозволяє придбати прикрасу на будь - яку кишеню. 

Асортимент ланцюжків із срібла

Моделі ланцюжків в каталозі магазину розрізняються за наступними параметрами:

  • За матеріалом. Є моделі з позолотою, родієвим покриттям, чорнінням та моделі з чистого срібла. 
  • За країною виробника. Серед товарів є вироби італійського виробництва.
  • За вагою. Є ланцюжки, які лише трішки підкреслять вигини вашого тіла, а деякі моделі, навпаки, привертають увагу своїм об`ємом, доповнюючи ваш стиль.
  • За довжиною. В асортименті інтернет-магазину - срібні ланцюжки довжиною від 17 сантиметрів.
  • За ціною. Ціни на окремі вироби встановлюються з урахуванням їх інших характеристик (матеріал, вага, довжина).
  • Оригінальні дизайнерські рішення ювелірів дозволяють створювати унікальні моделі срібних ланцюжків, серед яких ви обов`язково знайдете ту саму.

Скільки коштують срібні ланцюжки?

Ціни на срібні ланцюжки встановлюються з урахуванням декількох параметрів: собівартість матеріалів, складність роботи та витрати на її здійснення, націнка. Ланцюжки знаходяться у середній ціновій категорії, що дозволяє зробити їх доступними широкому колу покупців. Це можливо тому, що ТД "Аметист-В" веде демократичну цінову політику. Ціна срібного ланцюжка в каталозі магазину знаходиться в межах від 65 грн до 2000 грн в залежності від ваги виробу та складності роботи. На сьогодні купити срібний ланцюжок в Україні, що має подібну якість та прийнятну ціну досить важко, проте ми готові допомогти вам з вибором та запропонувати різноманітні товари, що відрізняються за дизайном та ціною.

Де купити срібний ланцюжок в Україні?

Якщо ви визначилися з бажанням придбати срібний ланцюжок, то уважно ознайомтеся з перевагами інтернет - магазину ТД "Аметист-В", завдяки котрим торгова марка успішно розвивається вже більш як 20 років. Товари нашого каталогу на ринку України користуються заслуженою повагою і авторитетом, як наслідок, ви завжди можете бути впевні у високій якості товарів та їх автентичності, купивши срібний ланцюжок на нашому сайті.

До переваг ТД "Аметист-В" слід віднести наступні:

  • Високу якість. Срібні ланцюжку італійського виробництва - товари, якість яких не підлягає сумніву. Біль того, до кожного товару з каталогу йде повний пакет документів, що засвідчують високу якість.
  • Доступність. Ви можете придбати срібний ланцюжок у нашому інтернет - магазині, перебуваючи в будь - якому куточку України. Замовив товар на нашому сайті, та здійснивши оплату, ви можете усього за два дні отримати ваше замовлення, завдяки швидкій та якісній службі доставки. 
  • Широкий вибір. Широкий асортимент дозволить вам придбати срібний ланцюжок в Україні, як для себе, так і у якості подарунка близькій людині. Багато моделей з каталогу будуть цікаві чоловікам, котрі уважно ставляться до свого стилю. 
  • Оптимальна вартість. Продаж срібних ланцюжків передбачає розповсюдження якісного товару якомога більшій кількості покупців.

Товари інтернет - магазину ТД "Аметист-В" – це стиль, якість та доступна ціна.