Срібні каблучки для чоловіків

Срібні каблучки для чоловіків

Срібні каблучки для чоловіків

ТД "Аметист-В" пропонує широкий вибір чоловічих каблучок із срібла. Багато хто вважає, що срібні каблучки для чоловіків - це лише обручки. Однак, чоловіки, які уважно відносяться до свого стилю та звикли прискіпливо ставитися до деталей, не тільки носять каблучки, але й купують по декілька видів, щоб максимально підкреслити той чи інший образ. 

Багато хто з чоловіків знає, що срібні каблучки гарно поєднуються з годинниками та запонками (проте вони мають бути у одній кольоровій гамі) і практично не гармонюють з іншими ювелірними прикрасами, такими як ланцюжки. 

Срібні чоловічі каблучки - це не лише прикраса, але і ознака смаку та стилю, аксесуар, котрий здатен підкреслити статус свого власника та доповнити образ успішного чоловіка.

Каталог срібних каблучок для чоловіків

В каталозі ТД "Аметист-В" серед інших ювелірних виробів чоловічі каблучки об`днані в одну колекцію. 

Особливою популярністю користуються стильні моделі зі шкіряними вставками. Проте, ювелірні вироби з родієвим покриттям та чорнінням також будуть добре поєднуватися як з діловим, так і з вільним стилем.

До переваг каталогу срібних каблучок для чоловіків ТД "Аметист-В" можно віднести наступні:

  • Широкий вибір. В каталозі ТД "Аметист-В" ви знайдете тільки найбільш популярні чоловічі срібні каблучки.  
  • Оригінальні дизайнерські рішения моделей. Окрім класичних "стриманих" зразків серед виробів ТД "Аметист-В" ви знайдете стильні та неповторні моделі каблучок для успішних чоловіків. 
  • Висока якість роботи і матеріалів. Якість роботи професійних тайських ювелірів не викликає ніяких сумнівів. ТД "Аметист-В" гарантує якість кожної одиниці товару представленої в каталозі. 
  • Оптимальна вартість. На чоловічі срібні каблучки встановлюється ціна відповідно собівартості товару без необгрунтованих націнок, якими великі ювелірні салони намагаються підтвердити унікальність та якість виробів.   

Де купити срібні чоловічі каблучки в Україні недорого?

Купити чоловічу срібну каблучку можно або в дорогому ювелірному салоні, або не виходячи із дому, зробивши інтернет замовлення. Процес оформлення замовлення на ювелірний виріб від ТД "Аметист-В" достатньо простий. Обравши товар, що вам сподобався, ви заповнюєте відповідну форму, після підтвердження замовлення ви здійснюєте передоплату і в найкоротший термін отримуєте ювелірний виріб з повним пакетом документів. Доставка виробів з каталогу ТД "Аметист-В" здійснюється по всій Україні. Таким чином, якісні срібні чоловічі каблучки ви зможете отримати протягом 2-3 днів, в залежності від регіону України. Доставка по Харкову – за рахунок ТД "Аметист-В".