Срібні прикраси для чоловіків

Срібні прикраси для чоловіків

Срібні браслети для чоловіків

Чоловічі браслети – це оригінальний аксесуар. Чоловіки, які стежать за собою та прагнуть стильно виглядати, часто доповнюють свій образ такою прикрасою, як браслет. Великій вибір браслетів дозволяє обрати суто індивідуальний аксесуар. Аксесуари такого роду дозволяють підкреслити стиль свого власника та доповнити образ.

Серед безлічі браслетів, особливе місце займають вироби зі срібла. Купити чоловічий срібний браслет - значить придбати оригінальний аксесуар, який не тільки підкреслить індивідуальність його власника, але й відобразить його статус та відчуття стилю.

Асортимент срібних браслетів для чоловіків

Чоловічі срібні браслети можуть бути повністю виготовлені з даного металу, або з використанням різних вставок. Особливої уваги заслуговують срібні моделі зі вставками зі шкіри. Шкіряний ремінець дозволяє надати браслетові нетипового вигляду, а срібні вставки - вишуканості та статусності.

ТД Аметист - В представляє свою лінію прикрас для чоловіків саме  такими моделями. Браслети ТД Аметист - В тайського виробництва – це оригінальні срібні прикраси високої якості.

Скільки коштує срібний браслет для чоловіків?

Вартість такого виробу безпосередньо залежить від усім відомих параметрів. В першу чергу, вартість матеріалу з якого виготовлено вибір. У чоловічих браслетах із срібла від ТД Аметист - В використовуються срібло 925 проби. Тобто, даний сплав на 92,5% складається зі срібла і на 7,5% з легируючих металів. Крім того, на вартість срібного виробу впливає якість виконаної роботи. Також, на вартість такого аксесуару, як чоловічий срібний браслет, впливає вартість транспортування. Тож, кожна окрема модель срібної прикраси буде коштувати по - різному, не дивлячись навіть на зовнішню схожість.

Срібні вироби ТД Аметист В – це оригінальні прикраси виготовлені висококласними майстрами світового рівня. 

Де купити срібний чоловічий браслет в Україні недорого?

У каталозі срібних виробів ТД Аметист - В ви зможете знайти ювелірні вироби з основних колекцій - Натуральне Каміння, Цирконій, Модний Стиль, Перли. Крім того, у переліку моделей з чоловічої колекції ви зможете підібрати оригінальний аксесуар. Купити срібні браслети для чоловіків можна, оформивши замовлення на нашому сайті. Після підтвердження наявності товару та передоплати, ви зможете в найкоротший термін за допомогою служби доставки отримати вподобані вам вироби. 

Крім виробів для чоловіків, в каталозі ТД Аметист - В - широкий асортимент браслетів для жінок з колекцій Натуральне Каміння, Цирконій, Модний Стиль, Перли, які не залишать Вас байдужими. В ТД Аметист - В ви обов`язково підберете собі товар, котрий підкреслить вашу індивідуальність.