Браслети Запонки

Браслети Запонки

Срібні браслети та запонки в інтернет - магазині ТД Аметист - В

В інтернет-магазині ТД Аметист - В ви знайдете стильні та якісні срібні браслети. Ознайомившись із товарами з каталогу, ви неодмінно підберете собі прикраси, котрі підкреслять оригінальність вашого особистого стилю. Як відомо, одним із основних елементів жіночого образу у плані ювелірних прикрас, є браслети. Останнім часом в моду активно входить срібло, і такий витвір ювелірного мистецтва, як срібний браслет з камінням чи срібний браслет з підвісками сьогодні виглядають вкрай стильно і сучасно.

Оригінальні срібні браслети з камінням та підвісками

Срібні браслети з камінням, підвісками в каталозі ТД Аметист - В представлені чотирма колекціями:

  • Колекція Натуральне Каміння. Виробами цієї колекції є ряд оригінальних кольє італійського виробництва. Кольє даної колекції підійдуть дівчатам, які прагнуть підкреслити свою природню жіночність та легкість.  
  • Колекція Цирконій. Вишукані моделі італійського виробництва із цирконієвими вставками створені для жінок, котрі полюбляють блиск та сяючу красу.  
  • Колекція Модний Стиль. Найбільш різнопланова колекція, вироби якої покликані підкреслити індивідуальний стиль по - справжньому оригінальної дівчини. Ознайомившись з товарами цієї колекції, ви точно не залишитесь байдужими до продукції ТД Аметист - В.
  • Чоловіча колекція. Дана колекція представлена браслетами зі шкіри з срібними вставками. Стильні чоловіки неодмінно високо оцінять товари цієї колекції.

Ціни на срібні браслети

На срібні браслети ціна встановлюється з урахуванням собівартості дорогоцінного металу, роботи з виготовлення виробу, транспортування та націнки. Більшість ювелірних магазинів та салонів навмисно завищують ціни на вироби, вважаючи, що таким чином виключуть більше довіри до якості товару і додадуть статусу елітності.

ТД Аметист - В дотримується іншої точки зору. Ціни на срібні браслети встановлені з мінімальною націнкою, що дозволяє зробити якісний товар доступним широкому колу покупців. Саме тому, ТД Аметист - В - це інтернет - магазин де можна купити срібні прикраси за низькою ціною, не жертвуючи якістю.

Де купити срібний браслет в Україні недорого?

Купити срібний браслет в Україні можна використовуючи мережу Інтернет та послуги кур`єрської служби доставки на території всієї країни.    

Купуючи ювелірний виріб ТД Аметист - В, ви отримуєте ряд переваг:

  • Перевага якості . В якості нашої продукції вже змогли переконатися багато українських жінок та чоловіків. ТД Аметист - В постачає лише перевірені вироби. Кожен товар має повний пакет документів, які підтверджують його якість.
  • Перевага доступності. Виставляючи на продаж срібні браслети, ТД Аметист - В зробив все можливе для того, щоб максимально спростити процес купівлі товару. Оформивши замовлення на сайті, ви в найкоротші терміни за допомогою служби доставки отримаєте вподобану вам ювелірну прикрасу.
  • Переваги вибору. Широкий асортимент браслетів з колекцій: Натуральне Каміння, Цирконій, Модний Стиль, Перли та чоловічої колекції  не залишать Вас байдужими. Ви обов`язково підберете собі товар, що підкреслить вашу вийнятковість.

Товари ТД Аметист В – це стиль, якість і доступна ціна.