Догляд за ювелірними виробами із срібла

Догляд за ювелірними виробами із срібла

Засоби для чищення срібла

Срібло потребує додаткового догляду, так як окислюється навіть при взаємодії з повітрям. Часто буває, що красива срібна прикраса з часом починає тьм`яніти та чорніти, втрачаючи свій первісний вигляд. Для того, щоб уникнути подібної ситуації необхідно постійно підтримувати виріб в належному вигляді, використовуючи для цього спеціальні засоби. ТД Аметист - В пропонує спеціальний набір засобів за допомогою яких ви зможете самостійно здійснювати догляд за срібними прикрасами.  

Як правильно чистити вироби зі срібла?

Існує два варіанти чищення ювелірних виробів із срібла:

  • Самостійне чищення.
  • Професійне чищення.

Перед тим, як прийняти рішення про спосіб чищення вашого ювелірного виробу варто зважити всі "за" та "проти". Самостійне чищення зручне тим, що догляд за виробом ви здійснюєте самостійно, багато хто просто чистить прикрасу перед тим як вдягти і все. Проте небезпека полягає в тому, що непрофесійний підхід може призвести до небажаних результатів. Багато власників ювелірних прикрас користуються кустарними методами чищення, що у деяких випадках завдає виробу більше шкоди, ніж користі. Тому, якщо ви надаєте перевагу самостійному догляду, то вам варто купити засоби для чищення срібла. Інакше, ви ризикуєте зашкодити прикрасі. У більшості випадків достатньо регулярно протирати виріб спеціальною тканиною і час від часу використовувати ополіскувач для срібних виробів.

Професійна чистка ювелірних виробів здійснюється у спеціальних салонах чи ювелірних магазинах і представляє собою достатньо дорогу процедуру. Частіше за все ювеліри здійснюють ультразвукову чистку ювелірних виробів, яка максимально ефективна та безпечна для виробів.

Де купити засоби для чищення ювелірних виробів із срібла в Україні?

Купівля засобів, які допоможуть вам самостійно зробити чистку ювелірного виробу - достатньо відповідальна задача. Якщо не враховувати структуру матеріалу та метод діє засобу, то можна нанести шкоду. Після невдалого чищення ювелірна модель може потьм`яніти. Саме тому варто купляти подібні засоби в перевірених місцях, що спеціалізуються на роботі з ювелірними виробами. Надійний засіб для чистки срібла ви можете придбати в інтернет-магазині ТД "Аметист-В".