Догляд за ювелірними виробами із золота

Догляд за ювелірними виробами із золота

Засоби для чищення золота

Догляд за прикрасами – це процедура, що вимагає особливої уваги. З часом абсолютно всі прикраси втрачають свій первісний блиск. Щоб не допустити потьмяніння дорогоцінного металу чи інкрустованого каміння необхідно постійно доглядати за станом виробів. саме для цих цілей спеціалістами були розроблені унікальні за своєю простотою використання та ефективності засоби для чищення золота. Профілактичний догляд за дорогоцінними виробами дозволяє зберегти його блиск та цілісність. 

ТД "Аметист-В" представляє лінію засобів по догляду за ювелірними прикрасами.  

Правила догляду за виробами із золота

Чистка ювелірних виробів може бути двох видів: професійною та самостійною.

Большість власників, які слідкують за якістю придбаних прикрас, віддають перевагу самостійному догляду за виробами. Систематичні заходи по догляду за зовнішнім виглядом виробів дозволяє підтримувати вироби у первісному вигляді. Самостійний догляд за виробами передбачає виконання наступних правил:

  • Зберігання виробів в спеціальному футлярі для запобігання пошкоджень коштовностей;
  • Після зняття виробу, його потрібно протирати спеціальною тканиною;
  • При виникненні додаткових забруднень варто промити виріб у мильному розчині, спеціалісти рекомендують використовувати спеціальні ополіскувачі для золотих виробів. Після цього виріб треба просушити.  

Професійна чистка представляє собой комплекс спеціальних заходів. Такі процедури здійснюються в ювелірних магазинах і їх вартість може бути такою ж як і вартість самого вироба, тому краще самостійно підтримувати належний вигляд виробу, використовуючи для цього спеціальні засоби.

Де купити засоби доя чищення золота в Україні?

Купувати засоби по догляду за коштовностями варто лише в спеціалізованих місцях, так як якщо ви не впевнені в якості подібного продукту, то не варто ризикувати зовнішнім виглядом вашого виробу. Неякісні засоби можуть призвести до того, що виріб не очиститься або виникне потреба в ще більш глибокій чистці ювелірного виробу.

В інтернет-магазині ТД "Аметист-В" ви зможете підібрати якісні засоби для чистки золота та купити їх за доступною ціною.

В каталозі ТД "Аметист-В" ви знайдете:

  • Ополіскувач для виробів із золота;
  • Чистячу тканину для виробів із золота.

Дані засоби використовуються при професійній чистці, тому їх використання абсолютно безпечне для коштовностей.