Срібні прикраси для чоловіків

Срібні прикраси для чоловіків

Срібні чоловічі кольє та підвіси

Чоловічі кольє та підвіси – це оригінальний аксессуар. Чоловікі, які слідкують за собою та прагнуть виглядати стильно, часто доповнюють свій образ таким видом прикрас, як кольє та підвіси. Широкий вибір кольє та підвісів дозволяє зробити суто індивідуальний вибір. Аксесуари такого роду дозволяють відобразити стиль свого власника та доповнити образ.     

Сред безлічі підвісів і кольє особливе місце посідають вироби зі срібла. Купити срібне чоловіче колье - означає придбати оригінальний аксесуар, який не лише підкреслить індивідуальність власника, але і відобразить його статус та відчуття смаку.

Крім того, срібні кольє та підвіси можуть бути гарним подарунком для чоловіків.

Асортимент срібних підвісів та кольє для чоловіків

Срібні чоловічі кольє та підвіси можуть бути повністю виконані з даного металу або з використанням різноманітних вставок.

ТД Аметист - В представляє власну лінію прикрас для чоловіків. Кольє та підвіси ТД Аметист В – це оригінальні срібні прикраси високої якості. 

Скільки коштують срібні чоловічі кольє та підвіси?

Вартість таких виробів напряму залежить від усім відомих параметрів. Це, в першу чергу, вартість матеріалу з якого виготовлений виріб. У підвісах та кольє ТД Аметист - В використовується срібло 925 проби. Тобто, даний сплав складається на 92,5% із срібла та на 7,5% з легируючих металів. Крім того, на вартість срібного виробу впливає якість виконаної роботи, ціна транспортування. Таким чином, кожна окрема модель срібного виробу буде коштувати по - різному, не дивлячись на зовнішню схожість.

Срібні вироби ТД Аметист В – це оригінальні прикраси виконані висококласними майстрами. 

Де купити срібне чоловіче кольє в Україні недорого?

В каталозі срібних виробів ТД Аметист - В ви зможете знайти ювелірні вироби з основних колекцій - Натуральне Каміння, Цирконій, Модний Стиль, Перли. Крім того, з переліку моделей з чоловічої колекції ви зможете підібрати собі оригінальний аксесуар. Купити срібні чоловічі кольє та підвіси можна на нашому сайті, оформивши замовлення. Після підтвердження товару та передоплати ви зможете в найкоротші терміни за допомогою служби доставки отримати прикрасу яка вам до вподоби.

Окрім виробів для чоловіків, в каталозі ТД Аметист - В - широкий асортимент срібних ювелірних виробів для жінок з колекцій: Натуральне Каміння, Цирконій, Модний Стиль, Перли, котрі не залишать вас байдужими і ви обов`язково підберете товар, що зможе підкреслити вашу індивідуальність.